MEIST

2

Olete oodatud kohvik-restorani Ingver, kus pakume India, Hiina ning Tai köögi suurepäraseid maitseelamusi!

Rikkalikust menüüst leiab igaüks oma lemmikuid. Siin pakutavad supid, praed, nuudli- ja riisiroad, mereannid, kana-, pardi- ning sealihast valmistatud toidud erutavad maitsemeeli nii teravate kui ka mahedamate naudingutega.

Idamaade köögikunst on üle maailma väga kõrgelt hinnatud oma maitsete, eripäraste vürtside ning mitmekesise menüüvaliku tõttu. Teravad toidud saavad täiendusi hapukate, magusate ning aeg-ajalt mõnusalt mõrude peenete lisanditega.

Loomulikult tuleb ära proovida ehe India lameleib – naan, mis valmib erilises tanduuriahjus, ning kindlasti kohapeal küpsetatud suussulavad kondiitritooted!

Pere noorimatele liikmetele oleme koostanud spetsiaalse lastemenüü ning soovi korral saavad rüblikud hullata mängutoas.

Mitmekesise gastronoomilise kogemuse saab idamaiselt lõpetada tervisliku ja aromaatse ingveri-apelsinikoore teega, mis valmib Ingveri spetsiaalse retsepti järgi. Lisaks menüü põhiroogadele pakume üle 40 aromaatse teemaitse.

India, Hiina ning Tai maitsvate toitude eest vastutavad Indiast pärit kogenud peakokad Sohan Singh Chauhan ja Kim Bha Punmagar, kes kodumaal omandatud idamaist maitseelamuste filosoofiat lahkelt kõigiga jagavad. Ühendades idamaist tasakaalu ning kõrgelt hinnatud köögikunsti, pakuvad nad Teile värskendava ning meeldivalt terava kulinaarse kogemuse!

KÕIKE PAKUTAVAT ON SOOVI KORRAL VÕIMALIK KA KAASA TELLIDA!

* Eelroad   3.50-8.90 EUR
* Supid  3.30-6.50 EUR
* Põhiroad 5.80-11.90 EUR
* Mokaflor kohv  1.50-2.00 EUR
* Oxalis tee 1.40 EUR
* Ingveri-apelsiinikoore tee 1 EUR

Kohtumiseni Kohvik-Restoran Ingveris!